Zdjęcie kamyczków z uwalnianymi bohaterami z książek

Uwaga! Uwaga!

W ostatnich dniach w Filii 3 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej- tak, tak, tej koło Urzędu Miasta – małe niebieskie stworki zwane Smerfami pouciekały z książek i pochowały się między regały.

Smerfetkę widziano, jak chciała iść na randkę z Muminkiem, a Śpioch uciął sobie drzemkę obok domku Franklina. Pracuś nie wiedzieć dlaczego, piłował nogi od regału z poezją, chyba dlatego, że Poeta przewrócił wszystkie książki o majsterkowaniu. Papa Smerf zgłębia tajniki magii razem z Harrym Potterem, Smerfiki bawią się w chowanego między pudełkami z grami. Jednym słowem rozrabiają i trzeba zabrać je na wycieczkę.

A zatem drodzy kamyczko - zbieracze zapraszamy Was do biblioteki Filii 3 na Młyńską 12.

Biblioteka też bawi się w #kamyczki.

Nasi drodzy czytelni, Was również zapraszamy do poszukiwania książkowych uciekinierów i do tej ciekawej, można już powiedzieć,
światowej kamyczkowej zabawy.

Teraz pouciekały smerfy, a kto będzie następny…..?

Smerfowa kamyczkowa banda uciekinierów w bibliotece
Zachęcamy do zabawy w #kamyczki
Bohaterowie książek ukryci w bibliotece, szukajcie!
Zasady zabawy w #kamyczki