Zimowe zabawy w bibliotece dla naszych czytelników!!!
  • Zimowe zajęcia w bibliotece to mile spędzony czas z naszymi czytelnikami. Kontrakt, zabawy artystyczne z rzeźbami, spotkanie z policjantką Marią Bendkowską oraz warsztaty z makramy i pierwsze zakładki samodzielnie wykonane przez naszych uczestników zimowych spotkań w bibliotece.
  • Wizyta w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym i spektakl "Królowa Śniegu", który dzieciom bardzo się podobał, czuć było walentynkowy nastrój...i miłość.
  • W bibliotece chwila przerwy na zajęcia plastyczne i ilustracje do książek Doroty Gellner. Po wysłuchaniu opowiadań "Krawcowe" i "Roztrzepanej sprzątaczki", dzieci wykonywały prace plastyczne na konkurs organizowany przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną "Ilustrujemy utwory Doroty Gellner".
    Na zakończenie Walentynkowego dnia wykonaliśmy zakładki z origami w kształcie serca.
  • Kolejna propozycja to zimowe zabawy w bibliotece z Olafem. Olaf zostawił list do dzieci z prośbą o pomoc w złożeniu potłuczonej rodzinnej fotografii i uratowaniu zimowych mocy Elzy. Zadania wykonane, fotografia uratowana a moce Elzy spowodowały, że obdarowała nas pączkami pewna dobra kobietka, nasza czytelniczka.
    Spotkaliśmy również w tym dniu Pana Prezydenta Piotra Jedlińskiego, który obdarowywał mieszkańców Koszalina pączkami.
  • Z wizytą w Filii nr 12 na osiedlu Morskim. Nasi czytelnicy mogli obejrzeć pokaz z ciekłym azotem i wziąć udział w ciekawych warsztatach przygotowanych przez Pomysłową Fabrykę.Warsztaty super, trochę mroźne....robiliśmy rybki w butelkach ze spinaczy i słomek- ciekawe oraz własne kostki do gry, dzięki którym można tworzyć własne historie. Super!!! A na dodatek odwiedził nas Olaf , któremu pomogliśmy rozwiązać problem z rodzinną fotografią i mocami Elzy...To był bardzo ciekawy wrażeń dzień!!!
  • Na zakończenie zimowych spotkań w bibliotece, spotkanie z naszą zaprzyjaźnioną Panią Beatą Borowską-Piwar z Pracowni Twórczych Działań i arteterapią oraz wyobraźnią. Podczas spotkania wykonaliśmy obraz wyobraźni, rozmawialiśmy o uczuciach, a także zrobiliśmy zabawkę z kubka i próbowaliśmy swoich sił w trafieniu kulką właśnie do tego kubeczka. Dzieci bardzo zadowolone ze spotkania, wyobraźnią swoją bardzo poruszone, stworzyły przepiękny obraz, który zdobi naszą bibliotekę.

To był bardzo udany czas zimowych spotkań z naszymi czytelnikami!!!!

Przygotowania do warsztatów z makramy
Warsztaty z makramy i zakładki do ksiązki
Spotkanie z policjantką Marią Bendkowską
Zabawy w artystyczne rzeźby
Gorące krzesła-ulubiona zabawa
Nasze zakładki do ksiązki z makramy
Wizyta w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym i spektakl "Królowa Śniegu"
Zajęcia plastyczne i książki Doroty Gellner
Zimowe zabawy z Olafem i zadania do wykonania, by uratować moce Elzy i rodzinną fotografie Olafa
Tłusty Czwartek z Prezydentem Piotrem Jedlińskim
Pomysłowa Fabryka w Filii nr 12
Spotkanie z Olafem na Filii nr 12
Zajęcia z Beatą Borowską-Piwar i Pracownia Twórczych Działań
Zajęcia z Beatą Borowską-Piwar i Pracownia Twórczych Działań- nasza wyobraźnia
Obraz naszych czytelników i ich wyobraźni
Zajęcia z Beatą Borowską-Piwar i Pracownia Twórczych Działań
Zajęcia z Beatą Borowską-Piwar i Pracownia Twórczych Działań- kubki do zabawy
Nasza ekipa zimowych zabaw w bibliotece- super dzieciaki z bibliotecznej paki!!!