Zapraszamy naszych najmłodszych czytelników do spędzenia części wakacji z nami :) Tegorocznym hasłem naszych spotkań są "Książkowe podróże małe i duże" , w ramach zajęć proponujemy :

- zajęcia artystyczne prowadzone przez  Pawła Kulę w dniach 2.07 - 06.07.2018

- zajęcia tworzenia papierowego teatru prowadzone przez Stowarzyszenie „Akademia Wyobraźni” w dniu 11.07.2018

- spotkania autorskie z Jakubem Skworzem w dniu 13.07.2018

Z peronu 9 i 3/4 wsiądziemy w pociąg do Hogwartu, gdzie rozegramy Turniej Czterech Domów. Następnie przez starą szafę przejdziemy do Narnii, gdzie czeka Lew Aslan, Piotra, Zuzanna, Edmund i Łucja.  Na koniec odwiedzimy Dolinę Muminków, spróbujemy ciasta Mamy Muminka a razem z Małą Mi, Muminkiem, Ryjkiem oraz Włóczykijem będziemy się bawić.

Na dzieci czeka wiele atrakcji :)

Zapraszamy dzieci z klas I - IV. Zapisy w bibliotece. Liczba miejsc ograniczona.