Mamy wyniki konkursu!
Po burzliwych obradach komisji, kilku kawach i bardzo poważnym liczeniu lajków wyłoniliśmy zwycięzcę odpowiedzi z największą liczbą polubień- Magdalena Rękas Leszczyńska oraz autora najbardziej kreatywnego komentarza- Wika Ryszkiewicz
ALE…
ponieważ dostaliśmy całe morze zgłoszeń* (*czytaj: całe 4 ), postanowiliśmy nagrodzić wszystkich uczestników! Kasia Julka Kodura, Kinga Lewińska. Każdy komentarz był wyjątkowy i szkoda nam było kogokolwiek zostawiać z pustymi rękami
Gratulujemy!!! I dziękujemy za udział.






