Dziś w naszej bibliotece po raz pierwszy gościliśmy MISIE - grupę trzylatków z Przedszkola nr 15 w Koszalinie. Początkowo nieco nieśmiało zerkały na Gosię i przygotowane do prezentacji książeczki. Kiedy jednak okazało się, że będziemy czytać, oglądać i bawić się - nieśmiałe spojrzenia pozostały odległym wspomnieniem. Małe MISIE okazały się wulkanami energii i już cieszymy się na następne wizyty.






