Ułatwienia dostępu
Grafika przedstawia kolorowe pionki na planszy i napis Gry w Bibliotece

Za nami bardzo radosna i uroczysta gala: Święto Czytelnika Dziecięcego. Tegoroczne obchody naszego święta odbyły się pod hasłem "Superbohaterowie - to my!" Wydarzenie zgromadziło pokaźną liczbę najmłodszych miłośników książek i dobrej zabawy: dosłownie z całego miasta! Wiadomo, że nie każdy superbohater nosi pelerynę - atrybutem naszych bohaterów są książki... Serdecznie gratulujemy naszym nagrodzonym czytelnikom: Oldze, Teosiowi, Mateuszowi, Basi, Wiktorii oraz Oli. Jesteśmy z Was bardzo dumne, bo pokazujecie, że zamiłowanie do książek jest Waszą najcenniejszą supermocą... Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!