Dzieci prezentują swoje prace ilustrujące scenki do teatrzyku JAK DOBRZE BYĆ ŻABKĄ (według M. Velthuijsa)

27 lipca, w kolejny dzień Bezpiecznych Wakacji, stworzyliśmy mistrzowskie ilustracje do tekstu Maxa Velthuijsa JAK DOBRZE BYĆ ŻABKĄ.

Powyższe ilustracje posłużą nam do prezentacji uroczej bajeczki w teatrzyku Kamishibai, w trakcie spotkań z grupami przedszkolnymi. Zajęcia plastyczne na potrzeby ilustrowanego teatrzyku, są już stałym punktem naszego programu wakacji (oraz ferii zimowych) w bibliotece.

Utalentowana grupa, za swoją pracowitość, została nagrodzona drobnymi upominkami.

tekst: Wiola

foto: Ewa

Pani Wiola pokazuje dzieciom przykładowe karty do teatrzyku Kamishibai
Pani Wiola czyta dzieciom MAŁEGO KSIĘCIA (wersja na teatrzyk Kamishibai)