W środę - 15 maja - na spotkanie z bohaterami popularnych bajek, zawitała do nas grupa KOCIAKÓW z Przedszkola nr 35 w Koszalinie. Do książkowej prezentacji wybrałyśmy prawdziwe bestsellery, na których podstawie powstały ulubione, dziecięce kreskówki lub odwrotnie. W naszej filmowej galerii gwiazd pojawiły się kultowe postaci - Krecik, Reksio, Bolek i Lolek, Muminki, Kubuś Puchatek i wiele innych.

Po części teoretycznej przeszliśmy do praktycznej, czyli - rozwiązaliśmy SMERFNY QUIZ i poczytaliśmy MAGICZNĄ KSIĘGĘ PAPY SMERFA. Na zakończenie zajęć, grupa wykazała się kreatywnością w trakcie tworzenia kolorowych, smerfnych domków. Po owocnej i twórczej pracy, dzieci chętnie sięgały po łasuchowe przysmaki.

Tekst: Wiola

Dzieci siedzą na krzesełkach i rozmawiają z bibliotekarką o filmowych bohaterach książek
Czytamy magiczną księgę Papy Smerfa
Smerfny quiz