W ramach kolejnego, deszczowego dnia Tygodnia Bibliotek "przyfrunęły" do nas kolorowe MOTYLKI z Przedszkola nr 15 w Koszalinie. Wspólne czytanie luzackich historyjek z serii SMACZNA BANDA I EMOCJE było cudownym wstępem do bardzo poważnych rozmów (nie inaczej!) o naszych wadach i niedoskonałościach. Choć dzieci uczciwie przyznały, że ideałami nie są, to u nas zachowywały się podejrzanie grzecznie. Hmm..., czyżby w Tygodniu Bibliotek ktoś je specjalnie podmienił?






