TYDZIEŃ BIBLIOTEK zakończyłyśmy w towarzystwie uroczych 3-latków z Przedszkola nr 19 w Koszalinie. Nawet deszczowa aura nie zniechęciła dzielnych maluchów do pierwszego spotkania z miejscem, gdzie mieszka książeczka. Na początku dzieci były bardzo onieśmielone, ale z biegiem czasu poczuły się pewniej. Z wielką ochotą wzięły udział w interaktywnym czytaniu, oraz przeglądaniu najciekawszych bajeczek. Sądząc po zaangażowaniu przedszkolaków, oraz ich cudownych czytelniczych emocjach, mamy pewność, że nie była to ostatnia wizyta tej grupy w naszej bibliotece.






