Sala Muminków. Przy stoliku siedzą dwie dziewczynki i dwie panie. Dziewczynki po prawej stronie zajęte są malowaniem motyli. Na stole ustawione są dwa gliniane kubki z flamastrami. Przed nimi podłużny karton z nożyczkami.

"Maluchy w bibliotece" to jedno z cyklicznych zajęć jakie odbywają się w naszej bibliotece. Zapraszamy młodsze dzieci w każdą środę od 16.30 do 17.30. W programie : głośne czytanie wybranych książeczek, gry planszowe, zajęcia plastyczne. Mile widziani towarzyszący dzieciom rodzice, dziadkowie.

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
dscn3567.JPG 233
Gra planszowa na spostrzegawczość, pamięć, refleks „Fiki Miki”. W górnej części pudełka widnieje nazwa gry. pod nią cztery kart z narysowanymi główkami misiów, kogucików, rybki i piłki. Na nich narysowany jest dzwonek w kolorach zielonym-podstawka, czerwonym wieczko i niebieskim przycisk dzwonka. Pod spodem napis "zadzwoń pierwszy"
Stolik w sali Muminków z rozłożonymi kartami z gry „Fiki Miki”. Na środku stolika jest dzwonek. W prawym dolnym rogu zdjęcia widać kolorowe flamastry.