Rozpoczął się Tydzień Bibliotek. W piątek świętowałyśmy start tego wyjątkowego czasu, podczas którego promujemy czytelnictwo, biblioteki i codzienną, pełną serca pracę bibliotekarzy. A zaczęło się… absolutnie bajecznie! Odwiedziły nas cudowne "Kotki" — czyli grupa dzieci z Przedszkola nr 20 w Koszalinie. Wniosły do biblioteki mnóstwo energii, uśmiechu i tej dziecięcej ciekawości, którą kochamy najbardziej. Nasze fantastyczne panie oraz przedszkolaki obdarowały nas także wyjątkowym prezentem — światełkiem przyjaźni. Ten drobny gest sprawił nam ogromną radość i pięknie rozpoczął tegoroczne świętowanie. Dziękujemy za wizytę, ciepło i wspólną chwilę wśród książek. Tydzień Bibliotek dopiero się zaczyna, a my już czujemy, że będzie wyjątkowy.






