Uczestnicy zajęć siedzą na krzesełkach w kole

W czwartkowe przedpołudnie odwiedzili nas uśmiechnięci uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Koszalinie. Nasi goście udali się w podróż do malowniczej krainy, z żółtym pałacem, zamieszkanej przez króla, noszącego złotą koronę i młodą księżniczkę, która ciągle ziewała. Wspólnie próbowaliśmy znaleźć rozwiązanie problemu, który męczył księżniczkę i doskonale sobie z tym poradziliśmy. Czego efektem były wyjątkowe prace plastyczne.

Oczywiście nie mogło zabraknąć chwili na zabawy, w których podopieczni WTZ wykazali się ogromną spostrzegawczością i refleksem.

🙂🙂🫅👸

Uczestnicy zajęć siedzą na krzesełkach i słuchają opowiadania czytanego przez bibliotekarkę
Uczestnicy zajęć podczas zabawy, sprawdzającej spostrzegawczość i refleks
Uczestniczka WTZ siedzi przy stoliku i wykonuje prace plastyczną