Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim
Kategoria: BG - spotkania autorskie
Data: Środa 09 Luty 2022, 17:00
Kontakt 94 348 15 62

Koszalińska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim - pisarzem, autorem bestsellerowych powieści kryminalnych: „Piętno”, „Sfora” oraz „Cherub”. 10 listopada 2021 roku ukazała się czwarta część cyklu z Igorem Brudnym – „Zaraza”. Sprzedaż wspomnianej serii przekroczyła już 150 tys. egzemplarzy.

9 lutego 2022 o godz. 17.00 w sali kinowej KBP przy placu Polonii 1 w Koszalinie.

Spotkanie poprowadzi Piotr Pawłowski.

Przemysław Piotrowski - były dziennikarz związany z tematyką sportową i śledczą. Ukończył studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, studiował również w Hiszpanii i USA. Jako pisarz debiutował w 2015 roku thrillerem historycznym "Kod Himmlera", a następnie wykreował mroczny świat w sensacyjnej „Drodze do piekła”. Jest również autorem serii political fiction "Radykalni". Świetnie przyjętym "Piętnem" rozpoczął serię książek o komisarzu Igorze Brudnym.

UWAGA! Warunkiem wejścia na wydarzenie jest okazanie przez uczestników/uczestniczki unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W przypadku nieokazania wskazanych dokumentów, biblioteka ma prawo odmówić wejścia na promocję. Na spotkaniu obowiązywał będzie limit 50 osób w sali z zachowaniem dystansu społecznego. Uczestników/uczestniczki prosimy o nałożenie maseczki ochronnej.

Miejsce: Sala kinowo-konferencyjna KBP, pl. Polonii 1