Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Spotkanie autorskie z Marcinem Mortką
Kategoria: BG - spotkania autorskie
Data: Czwartek 06 Październik 2022, 13:00
Kontakt 94 348 15 62

6 października w budynku głównym Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, przy placu Polonii 1 w Koszalinie odbędzie się spotkanie autorskie z Marcinem Mortką, w ramach inicjatywy "Nastolatki w bibliotece".

Spotkanie jest przeznaczone dla uczniów klas ósmych, będzie miało charakter warsztatowy, dotyczący zagrożeń egzystencjalnych i klimatycznych, nawiązujący do cyklu "Pęknięte Niebo".

O autorze:

Absolwent skandynawistyki na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik i popularyzator RPG, autor wielu artykułów poświęconych tej tematyce w „Portalu” oraz „Magii i Mieczu”.Z zawodu pilot wycieczek zagranicznych (wąska specjalizacja – Islandia) oraz nauczyciel języka angielskiego i norweskiego.Zadebiutował literacko powieścią fantasy Ostatnia saga (2003), której akcja toczy się w średniowiecznej Skandynawii w okresie wprowadzania chrześcijaństwa. ”. Jego książka „Dom pod Pękniętym Niebem” została nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii literatura młodzieżowa.

UWAGA

Pula miejsc została już wyczerpana.

Miejsce: sala kinowa