Kolekcjonerzy i uczestnicy Giełdy Kolekcjonerskiej w wypożyczalni budynku głównego biblioteki

10 września 2022r. w wypożyczalni Koszalińskiej Biblioteki Publicznej odbyła się trzecia Giełda Kolekcjonerska. Tym razem gościliśmy na niej 12 wystawców. Podczas giełdy kolekcjonerzy z Koszalina i okolic prezentowali swoje zbiory m.in. widokówki, monety, znaczki pocztowe, etykiety zapałczane, medale i tarcze szkolne. Dzielili się również fachowymi poradami, wymieniali doświadczenia oraz uzupełniali własne kolekcje.

Osoby chętne do uczestniczenia w tym wydarzeniu w charakterze wystawców, proszone są o zgłaszanie swojego udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolejne spotkanie odbędzie się 8 października! Zapraszamy!

Uczestnicy Giełdy Kolekcjonerskiej prezentują swoje eksponaty.
Widok na Giełdę Kolekcjonerską z antresoli.
Uczestnicy Giełdy Kolekcjonerskiej podczas dyskusji.
Kolekcjoner podczas oglądania widokówek.
Uczestnicy Giełdy Kolekcjonerskiej prezentują swoje eksponaty.
Uczestniczka Giełdy Kolekcjonerskiej ogląda eksponaty.