ALMANACH I PechaKucha

21 czerwca 2011 r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się promocja publikacji "Kultura Koszalińska. Almanach 2010". Jest to już szósta edycja tego wydawnictwa. W spisie treści znajdziemy wiele ciekawych artykułów na różne tematy związane z literaturą, sztuką, architekturą, teatrem czy filmem. Możemy także przeczytać o znanych ludziach, pochodzących z Koszalina, którzy odnoszą sukcesy na całym świecie.

Przy okazji promocji Almanachu KBP i Warsztat Koszalin zorganizowali Pecha Kuche w formacie 20 slajdów po 20 sekund. Uczestnicy spotkania mieli okazję obejrzeć kilka prezentacji, dot. m.in. Nocy w Bibliotece, M-Teatru, Filharmonii Koszalińskiej, Galerii Bezdomnej i Galerii "Na Piętrze", Teatru Pantomimy BLIK, Europejskiego Festiwalu Filmowego "Integracja Ty i Ja", Konkursu Fotograficznego "Złota Muszla" czy plenerów malarskich.

ALMANACH I PechaKucha