Bezpieczne Wakacje 2009

Koszalińska Biblioteka Publiczna przygotowała atrakcyjną ofertę dla dzieci spędzających lato w mieście w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje".

1.07 godz. 11:00 Festyn WAKACJE - START - Filia 9

Przez cały lipiec prowadzone będą w filiach bibliotecznych Filia 1, Filia 3, Filia 4, Filia 6, Filia 9, Filia 11, Filia 12, Filia 15 bezpłatne 4-godzinne zajęcia: głośne czytanie, zabawy z książką, konkursy, zajęcia literackie, artystyczne, wyjścia do kina, na kręgielnię oraz zajęcia rekreacyjno-ruchowe poza siedzibami filii. Szczegółowe plany umieszczone są na stronach WWW poszczególnych filii (ich adresy znajdują się na końcu artykułu). Można również pobrać załączony niżej plan zbiorczy.

Dla najaktywniejszych młodych czytelników zaplanowaliśmy bezpłatne wycieczki autokarowe:

• 8.07 - Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie
  • 15.07 - Wioska Labiryntów w Paprotach
  • 22.07 - Centrum Rozrywki "Dziki Zachód" w Zieleniewie
  • 29.07 - Kraina Bajek i Rowerów w Podgórkach

W tym roku nowością w ofercie wakacyjnej biblioteki są warsztaty literacko-artystyczne: "Jak napisać, zilustrować i wydać książkę", których podsumowaniem będzie wydanie książeczek przygotowanych przez dzieci; oraz warsztaty artystyczne: ceramiczne, decoupage, czerpania papieru:

• warsztaty literacko-artystyczne
    • 6-10 lipca, Filia 9
    • 13-17 lipca, Filia 6
  • warsztaty ceramiczne
    • 13-24 lipca, Filia 9
  • warsztaty decoupage
    • 27-30 lipca, Filia 4
    • 27-30 lipca, Filia 9
  • warsztaty czerpania papieru
    • 6-10 lipca, Filia 9

12.08 godz. 11:00 WAKACYJNY FESTYN - posumowanie akcji „Bezpieczne Wakacje” - Filia 9

Oferta Koszalińskiej Biblioteki Publicznej jest bezpłatna, dofinansowana została przez Urząd Miejski z funduszu przeciwdziałania alkoholizmowi.

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano