Biblioteka dla medyków - polecamy

Informujemy, że Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki Oddział w Koszalinie zaprasza do swojej siedziby, która znajduje się obecnie blisko Koszalińskiej Biblioteki Publicznej - przy ulicy Partyzantów 15A.

Oddział GBL w Koszalinie zaprasza wszystkich czytelników zainteresowanych literaturą medyczną oferując książki i czasopisma medyczne, dostęp on-line do pełnotekstowych baz czasopiśmienniczych, pośrednictwo w korzystaniu ze zbiorów GBL w Warszawie, możliwość korzystania z bazy Polskiej Biblioteki Lekarskiej, sporządzanie tematycznych zestawień literatury na podstawie PBL.

Osoby zainteresowane medycyną oraz naukami pokrewnymi na pewno znajdą tam odpowiednie materiały do poszerzenia wiedzy, jak również zgromadzenia bibliografii niezbędnej przy przygotowywaniu wszelkich prac na poziomie zawodowym czy naukowym.

Koszaliński Oddział GBL udostępnia swe zbiory w poniedziałek, czwartek i piątek w godz. 8.00-15.00 oraz wtorek i środę między 8.00 a 16.30.

GBL O/Koszalin
ul. Partyzantów 15A