Biblioteki gminne powiatu koszalińskiego w 2012

13 lutego 2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Będzinie odbyła się doroczna konferencja podsumowująca wyniki bibliotek gminnych powiatu koszalińskiego w 2012 roku.

Konferencja zorganizowana została przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną we współpracy z Biblioteką w Będzinie w ramach wykonywanych zadań biblioteki powiatowej. W programie znalazły się następujące referaty: Analiza czytelnictwa w bibliotekach publicznych powiatu koszalińskiego za 2012 rok, Prezentacja działalności Gminnej Biblioteki Publicznej Gminy w Będzinie, Prezentacja działalności Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta w Sianowie. Ponadto uczestnicy konferencji odwiedzili filie będzińskiej biblioteki publicznej w Dobrzycy i Tymieniu. Oprócz bibliotekarek z bibliotek gminnych powiatu koszalińskiego, spotkanie zaszczycili swą obecnością wicestarosta koszaliński Andrzej Leśniewicz, Elżbieta Góral - radna Rady Powiatu, wójt gminy Będzino - Henryk Broda, przewodniczący Rady Gminy Będzino, Andrzej Nożykowski, wicewójt Gminy Będzino - Henryk Lubocki, z Koszalińskiej Biblioteki Publicznej - dyrektor Andrzej Ziemiński i wicedyrektorka Beata Sawa-Jovanoska.

Biblioteki gminne powiatu koszalińskiego w 2012