Grafika przedstawia archiwalne zdjęcie z kroniki, przedstawiające kiermasz pod budynkiem głównym KBP. Po prawej stronie tekst: DIZAJN KRZEPI, KIERMASZ W BIBLIOTECE 27 MAJA

Dizajn krzepi lepiej niż cukier! Dlatego słodko zapraszamy, twórców i twórczynie z Koszalina i okolicy do udziału w bibliotecznym kiermaszu dizajnu, który odbędzie się 27 maja w godz. 16:30- 22:00 w KBP, podczas „Jubileuszowej Nocy w Bibliotece pn. Szalone lata 70.”

Podczas wydarzenia planujemy wiele atrakcji, w tym spotkanie autorskie z Katarzyną Jasiołek (autorką książek pt. „Asteroid i półkotapczan. O polskim wzornictwie powojennym” oraz „Opakowania, czyli perfumowanie śledzia. O grafice, reklamie i handlu w PRL-u”), koncerty, wystawy i warsztaty. Impreza cieszy się dużą popularnością i w poprzednich latach przyciągała tłumy gości.

Udział w kiermaszu jest bezpłatny. Osoby, które tworzą autorskie plakaty, ceramikę, grafiki, biżuterię i inne artystyczne przedmioty i chciałyby wziąć udział w kiermaszu w charakterze wystawców, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 94 348 15 62.

Kiermasz odbędzie się w Galerii Region KBP, na zgłoszenia czekamy do 20 maja.

ZAPRASZAMY :)