Uczestnicy turnieju

11 października w KBP w ramach Dnia Gier Planszowych rozegraliśmy turniej gry „Tajniacy” . Czytelnicy, którzy zapisali się na turniej stawili się w komplecie, nasze spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze. Gra podobnie jak dobra książka – połączyła pokolenia. Drużyny składające się z czytelników i bibliotekarek, rozegrały trzy rundy. Po skończonej grze, nagrodziłyśmy drużynę za pierwsze miejsce, druga drużyna otrzymała nagrodę pocieszenia. Nagrodami były planszówki, które ufundował sklep „Zabawkarski” z Koszalina. Nasze spotkanie nie zakończyło się po przeprowadzonych kilku rundach. Wszyscy na tyle dobrze się bawiliśmy, że graliśmy dalej, na luzie aż do zamknięcia biblioteki.

Cieszymy się z przeprowadzonego turnieju gdyż zyskaliśmy grupę, która chce się spotykać i rozgrywać z nami inne turnieje, a pomysłów nam nie brakuje.

Uczestnicy turnieju grają w "Tajniaków"