Drodzy Czytelnicy!

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, koszalińskie instytucje kultury zostały w marcu zamknięte i musiały odwołać swoje imprezy. W tej wyjątkowej sytuacji Koszalińska Biblioteka Publiczna, która jest wydawcą miesięcznika „Koszaliński Grafik Kultury”, zachęca Państwa do pobierania i czytania najnowszego numeru w wersji elektronicznej (PDF)!

Ze względu na zaistniałą sytuację, jest to wydanie specjalne, różniące się swoją formułą od wcześniejszych. Znajdziecie w nim Państwo m.in. informacje na temat odwołanych imprez, możliwości i zasadach zwrotu zakupionych na nie biletów. Opisana jest tam również aktywność instytucji kultury on-line. Miesięcznik zawiera także słówko o tegorocznym wydaniu „Almanachu Kultury Koszalińskiej”, który pełen jest interesujących tekstów i fotografii podsumowujących przebogaty kulturalnie rok 2019. Zaprezentowani są w nim wspaniali Laureaci Nagród Prezydenta Koszalina za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, a także opisane są wydarzenia planowane na jesień 2020 roku.

Zapraszamy do lektury!

Wersja elektronicznego wydania Koszalińskiego Grafiku Kultury dostępna jest TUTAJ.