Książka elektroniczna w KBP

Drodzy Czytelnicy! Odpowiadając na zainteresowanie użytkowników wzbogaciliśmy naszą standardową ofertę o książkę elektroniczną. Zapraszamy do korzystania z ibuków, których aktualna ilość w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej wynosi 736 tytułów. Po kody PIN zapraszamy do budynku głównego, do dowolnej filii KBP lub prosimy wypełnić formularz on-line. Korzystając z IBUK LIBRA na terenie KBP nie musimy podawać PINu.

Serwis znajduje się pod adresem http://libra.ibuk.pl

Instrukcja dla użytkowników:

Dostęp do publikacji z sieci bibliotecznej na stronie libra.ibuk.pl.

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

Dostęp czytelników KBP do serwisu IBUK, czyli internetowej czytelni on-line oferowanej przez Wydawnictwo Naukowe PWN, jest możliwy dzięki zawiązanemu konsorcjum. Do Zachodniopomorskiego Konsorcjum Bibliotek należą Koszalińska Biblioteka Publiczna, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie oraz Książnica Pomorska w Szczecinie, Białogardzka Biblioteka Publiczna, Biblioteka Publiczna w Gryfinie, Książnica Stargardzka, Miejska Biblioteka Publiczna w Choszcznie oraz biblioteka w Policach.

Zachęcamy do korzystania!