Bibliotekarki jubilatki z Biesiekierza wraz z gośćmi z bibliotek powiatu koszalińskiego

17 maja uczestniczyliśmy w bardzo miłej uroczystości 70-lecia powstania Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz. Były kwiaty i życzenia od obecnych władz,  wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy, wójta Biesiekierza - Andrzeja Leśniewicza a także od zebranych przedstawicieli bibliotekarstwa – dyrekcji Koszalińskiej Biblioteki Publicznej – Dariusza Pawlikowskiego i Beaty Sawy-Jovanoskiej, pań dyrektor bibliotek gminnych powiatu koszalińskiego, przedstawicieli zaprzyjaźnionych instytucji, stowarzyszeń i wielu innych. W części artystycznej wysłuchaliśmy świetnego recitalu muzyki zaaranżowanej na fagot. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, pełnej humorystycznych opowieści, pozytywnej energii, która przebiegała między zebranymi, o czym świadczy wspólne zdjęcie. Bibliotekarzom i bibliotece życzymy wielu wspaniałych lat!