Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Uwaga! W katalogu on-line Koszalińskiej Biblioteki Publicznej uruchomiona została nowa funkcja - czytelnik ma możliwość samodzielnego resetowania zapomnianego hasła.
Na ekranie logowania pojawił się nowy przycisk "Kłopot z hasłem?".
Po kliknięciu na przycisk oraz podaniu kodu kreskowego z karty bibliotecznej, czytelnik dostaje e-mail z linkiem do zmiany hasła.
Po nadaniu nowego hasła czytelnik otrzymuje e-mail z potwierdzeniem dokonanej zmiany.
Funkcja zadziała pod warunkiem, że na koncie czytelnika zapisany jest prawidłowy adres e-mail.

Widoczne jest umiejscowienie nowej funkcji w Katalogu zbiorów KBP. W dolnym lewym rogu jest zakreślony napis Kłopot z hasłem?