KBP dla niepełnosprawnych

23 maja obchodzimy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W ramach obchodów Dni Koszalina na Rynku Staromiejskim zaproponowano bogaty program, m.in. występ grup tanecznych i wokalnych, pokaz mody w wykonaniu osób niepełnosprawnych, wystawę fotograficzną, zabawy oraz pokaz mody w wykonaniu znanych koszalinianek pn.: "Wełną malowane" (autorami kolekcji są niepełnosprawni).

Koszalińska Biblioteka Publiczna od wielu lat współpracuje z Warsztatami Terapii Zajęciowej, Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym z ulicy Rzecznej, Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym z Warnina, Środowiskowym Domem Samopomocy. Z wielką radością więc włączyliśmy się do obchodów dzisiejszego dnia "Niepełnosprawni dla Koszalina". KBP rezprezentowała Dyrektorka Beata Sawa-Jovanoska.

KBP dla niepełnosprawnych