Przemysław Krzyżanowski, Barbara Wysmyk, Dariusz Pawlikowski, Anna Makochonik i Klaudia Ogulewicz na tle grafiki III Koszalińskiego Kongresu Kultury.

Za nami III Koszaliński Kongres Kultury!

Tym razem skupiliśmy się na działaniach w przestrzeni. Wspólnie z innymi koszalińskimi popularyzatorami kultury poruszyliśmy wiele ciekawych tematów podczas paneli dyskusyjnych. Rozmawialiśmy m.in. o tych bardziej i mniej udanych przykładach wykorzystania obszarów miejskich i potencjale nieoczywistych miejscówek na terenie Koszalina.

KBP reprezentowały Barbara Wysmyk i Klaudia Ogulewicz, które opowiadały o projektach „Moby Dick Challenge” oraz „Romantycznie w sercu miasta”. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do dyskusji i docenienie inicjatyw Koszalińskiej Biblioteki Publicznej w przestrzeni miasta.

fot. Tomasz Majewski

Robert Wasilewski, Radek Czerwiński, Tomasz Ogonowski, Dorota Cywińska i Barbara Wysmyk podczas prezentacji.
Klaudia Ogulewicz podczas prezentacji.
Tomasz Ogonowski, Barbara Wysmyk i Dorota Cywińska podczas dyskusji.
Klaudia Ogulewicz podczas prezentacji.