KBP zbiera nakrętki!

Koszalińska Biblioteka Publiczna włącza się do akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Michała Hajduna. Nakrętki zostaną sprzedane firmie recyklingowej, a za uzyskane pieniądze zostanie kupiony specjalistyczny wózek dla małego Michałka.

Koszt wózka jest bardzo wysoki - ok. 18 tysięcy złotych, ale wierzymy, że przyczynimy się do uzbierania takiej ilości nakrętek, zakrętek, pokrywek, wieczek, by Michaś mógł ten wózek dostać.

Warto wspomnieć, że mama Michała - Monika Hajdun - wystąpiła w tegorocznej edycji koszalińskiej Żywej Biblioteki jako Żywa Książka pt.: "Matka dziecka niepełnosprawnego".

Zachęcamy do włączenia się w akcję i przynoszenia nakrętek do KBP (zbieramy we wszystkich Filiach i Budynku Głównym).