Konferencja bibliotek powiatu

Wczoraj, 12 lutego 2014 roku odbyła się konferencja pt."Analiza czytelnictwa bibliotek publicznych powiatu koszalińskiego za 2013 r."

Organizowane co roku przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną podsumowanie, tym razem odbyło się w gościnnych progach Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz.Oprócz bibliotekarek gminnych i miejsko-gminnych w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz powiatowych - wicestarosta Andrzej Leśniewicz, gminnych - wójt Gminy Biesiekierz Marian Hermanowicz, przewodniczący Rady Gminy - Jan Balcerzak, przewodnicząca Komisji ds. Społecznych i Oświaty - Monika Modła, sekretarz Gminy - Maria Węgrzynek, opiekująca się bibliotekami z ramienia Starostwa - Marzena Pawłowska oraz z Koszalińskiej Biblioteki Publicznej - dyrektor Andrzej Ziemiński, zastępca dyrektora Beata Sawa-Jovanoska. Po wysłuchaniu referatów nt. wyników osiągniętych przez biblioteki powiatu koszalińskiego oraz działaności Bibliotek Publicznych Gmin Biesiekierz i Manowo, uczestnicy spotkania zwiedzili filie biblioteczne w Świeminie i Starych Bielicach. Wszystkim dopisywały wyśmienite humory ponieważ biblioteki wypadły bardzo dobrze. Gratulujemy i życzymy im dalszego, zrównoważonego rozwoju!

Konferencja bibliotek powiatu