Logo imprezy: głowa chłopca z kredką za uchem

Z radością informujemy, że Powiatowy konkurs plastyczny pt. „Ilustrujemy Baśnie braci Grimm” został rozstrzygnięty! Z powodu epidemii koronawirusa przyjmowanie prac konkursowych zostało przerwane, ale wyznaczono nowy termin i dziś możemy ogłosić wyniki. Na konkurs nadesłano 233 prace plastyczne wykonane różną techniką. Z przedszkoli, szkół i bibliotek z powiatu koszalińskiego, w tym z gmin Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno, a także samego Koszalina wpłynęły prace, z przedszkola nr  10 oraz szkół podstawowych nr 1, 4,  7,  9, 10, 14, 18, 21 a także z Filii nr 3 i 12  Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić 65 prac, oraz jedno wyróżnienie.

Przygotowaliśmy nagrody dla zwycięzców wraz z dyplomami na kanwie rysunku Julii Brody ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie. Ze względu na pandemię wręczymy je na początku września w bibliotekach, szkołach, przedszkolach wysyłających prace. Można je też odebrać osobiście w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w Koszalinie, plac Polonii 1, w pokoju nr 15, tel. 94-348-15-68, mejl: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku zamieszczamy listę nagrodzonych autorów prac. Klikając na podany link https://youtu.be/x35BRPzFJUg  można obejrzeć wirtualną wystawę prac nagrodzonych w Powiatowym konkursie plastycznym pt. „Ilustrujemy Baśnie braci Grimm”. Wystawa zawiera prace ułożone według kategorii wiekowych autorów rysunków.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zwiedzania multimedialnej wystawy nagrodzonych prac.

Niżej prezentujemy zdjęcia nagrodzonych uczestników z bibliotek w Będzinie, Biesiekierzu, Przedszkola nr 10 w Koszalinie.

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
Lista nagrodzonych w Powiatowym konkursie plastycznym "Ilustrujemy Baśnie braci Grimm" 306
Nagrodzone dzieci z Gminnej Biblioteki w Będzinie