Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Koszalińska Biblioteka Publiczna - sala konferencyjna

29.01.2008 godz. 17.00

Program:

1. Prezentacja III zeszytu „Źródeł do historii Koszalina" (A. Muszyński)
  2. Prezentacja "Koszalina na starych widokówkach" (autorzy, wydawcy) Andrzej Jankowski, Tomasz Urbaniak, Andrzej Szkudniewski
  3. Prezentacja „KATALOGU MEDALI KRÓLEWSKICH WEDŁUG POCZTU JANA MATEJKI EMITOWANYCH W LATACH 1985-2003 PRZEZ ODDZIAŁ PTN W KOSZALINIE" - poświęcone historii emisji koszalińskiej serii medali królewskich - Dariusz Budzelewski (ODDZIAŁ POLSKIEGO TOWARZYSTWA NUMIZMATYCZNEGO w KOSZALINIE)
  4. Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Koszalina (Maciej Sprutta)
  5. Sprawozdanie z działalności Społecznego Komitetu Ratowania Starego Koszalina (pan Bogdan Miłosz)
  6. Dyskusja

W holu Galerii Region będzie stoisko ze sprzedażą książki. "Koszalin na starych widokówkach" oraz stoisko z wydawnictwami Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. III zeszyt „Źródeł do historii Koszalina" będzie rozdawany bezpłatnie.