Katarzyna Bielecka z Mediateki KBP prezentuje nowe wydanie KGK siedząc na konarze drzewa.

Czy w „okolicznościach przyrody", czy we wnętrzach, solo lub w towarzystwie – polecamy lekturę nowego „Koszalińskiego Grafiku Kultury".

Na okładce kwietniowego miesięcznika jeden z wielu prawdopodobnych bohaterów tegorocznej Nieziemskiej Nocy w Bibliotece, na którą zapraszamy do KBP, 26 kwietnia. O tym, jakie atrakcje czekają na Was tego wieczoru, piszemy w środku.

Poza tym, w kwietniu czeka na Was kilka świetnych wystaw, w tym finisaż "Otwierania" w koszalińskim Muzeum, 14 kwietnia (kto nie był niech prędko nadrobi zaległości!) oraz kolejna odsłona cyklu Mistrz i Uczeń Wydziału Architektury i Wzornictwa PK. Dodatkowo jak zawsze: koncerty, spektakle, filmy i spotkania.

Wersja papierowa jest dostępna w KBP oraz wielu innych punktach miasta, a online miesięcznik najdziecie tu: https://www.grafikkultury.pl/kgk-miesiecznik