Okładka

Polecamy świeżutkie i pachnące drukiem lutowe wydanie „Koszalińskiego Grafiku Kultury”!

Miesięcznik nadal jest dostępny online, ale od tego numeru - z czego się bardzo cieszymy - wraca w wersji papierowej, z kalendarium i zapowiedziami wydarzeń artystycznych. Znajdziecie go w filiach KBP, instytucjach kultury: Centrum Kultury 105, Bałtyckim Teatrze Dramatycznym, Filharmonii Koszalińskiej, Pałacu Młodzieży, Muzeum w Koszalinie, Teatrze Propozycji Dialog, autobusach i na stacjach paliw MZK, Wydziale Kultury i Spraw Społecznych oraz Urzędzie Miejskim, Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej, na uczelniach (Politechnika Koszalińska, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Centrum Kultury Studenckiej „Kreślarnia”), biurze turystycznym „Turysta”, a także w klubach osiedlowych, pubach, kawiarniach, zaprzyjaźnionych z „Grafikiem” sklepach i punktach usług oraz wielu innych miejscach.

Jeśli macie sugestie, gdzie jeszcze powinniśmy się pojawić, napiszcie do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy też do kontaktu w innych sprawach, zwłaszcza organizatorów imprez, którzy chcieliby zamieścić u nas informacje na temat swoich wydarzeń.

Przypominamy, że „Grafik” jest w całości wydawnictwem bezpłatnym!!!

Link do wydania online: https://www.grafikkultury.pl/kgk-miesiecznik