Magiczne zbiory KBP

Wieczory są długie a świąteczną atmosferę czuć już na każdym kroku. W chwilach wytchnienia od bożonarodzeniowych przygotowań najlepsza jest dobra książka, dlatego zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty książek Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Magiczny klimat odnajdą Państwo między innymi w: zbiorze opowiadań „Cicha 5”, „Zdążyć przed pierwszą gwiazdką” (Katarzyna Grochola), „Zdążyć na Boże Narodzenie” (David Baldacci), „Morderstwo w Boże Narodzenie” (Agatha Christie), „Światło na śniegu” (Anita Shreve), „Biuro przesyłek niedoręczonych” (Natasza Socha), antologia „9 Wigilii”, „Obudź się, Kopciuszku” (Natalia Sońska), „Darujmy sobie te święta” (John Grisham), „Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań”.

Każdy odnajdzie coś dla siebie, ponieważ w zestawieniu pojawiły się zarówno powieści obyczajowe, jak i kryminały, sensacja oraz zbiory opowiadań.

W zbiorach KBP mamy także coś dla naszych Milusińskich: „8+2 i pierwsze święta” (Anne-Cath. Vestly), „Bajki pod choinkę” (wybór Edyta Wygonik), „Boże Narodzenie w Bullerbyn” (Astrid Lindgren), „Basia i Boże Narodzenie” (Zofia Stanecka), „Wigilia Małgorzaty” (India Desjardins).

Ale to jeszcze nie koniec. Świąteczne chwile polecamy spędzić przy akompaniamencie klimatycznej muzyki: „In winter” Katie Melua oraz „Zimowych piosenek” Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego.

Wszystkie wymienione tytuły są dostępne w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej, zachęcamy do zamawiania i wypożyczania :)