Zdjęcie przedstawia bibliotekarzy Martę, Sylwię, Dorotę, Anię, Małgorzatę i Piotra na stoisku mobilnej biblioteki.

11 czerwca 2022r. na terenie Orlika i placu rekreacyjnego na Osiedlu Unii Europejskiej odbył się festyn pt: "DOBRZE ZNÓW BYĆ RAZEM", na którym KBP wraz ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Koło nr 1 w Koszalinie przygotowało punkt mobilnej biblioteki. Można było wypożyczyć tam książki, zapisać się do biblioteki oraz poznać dwie bibliotekarki - pisarki, Sylwię Waszewską i Martę Matulewicz. Bibliotekarska ekipa chętnie polecała również ciekawe książki z naszych zbiorów. Dziękujemy, że tak licznie przybyliście, a tych, którzy nie mogli pojawić się w sobotę, zachęcamy do odwiedzenia nas w budynku głównym lub filiach bibliotecznych!

Bibliotekarki na stanowisku mobilnej biblioteki.
Autorki - bibliotekarki: Marta Matulewicz i Sylwia Waszewska.