Najlepsza Bibliotekarka

Z dumą informujemy, że Danuta Krajewska, która została Bibliotekarką 2011 Roku Województwa Zachodniopomorskiego, zajęła trzecie miejsce w ogólnopolskiej części konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich - Bibliotekarz Roku 2011! Spośród 14 kandydatów z całej Polski, nasza Koleżanka uplasowała się na 3 pozycji. Zdobyła 1267 głosów poparcia, natomiast kandydatka ze Śląska wygrała otrzymując 1550 głosów. Kandydatka z Lubelskiego zajęła drugie miejsce z 1475 głosami poparcia.

Cieszymy się jako branża bibliotekarska, jako koszalinianie również - jest powód do radości.

Dziękujemy serdecznie za oddane głosy, za pozytywne komentarze i wsparcie! Wspaniale, że mogliśmy na Państwa liczyć.

Zdjęcie Danuty Krajewskiej zostało zrobione przy okazji uhonorowania Jej tytułem Zachodniopomorskiego Bibliotekarza Roku 2011 w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie przy okazji inauguracji Tygodnia Bibliotek w maju tego roku.