Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Informujemy, że od dnia 3 września ulega zmianie siedziba Filii 6; Filia zostaje przeniesiona z ulicy Lelewela 12 na ulicę Lelewela 7 .

Prezydent Miasta Koszalina na podstawie artykułu 13. ustęp 2 ustawy z dnia 27. czerwca 1997 r. o bibliotekach (Dz. U. z 1997 r., Nr 85, poz. 539 z późniejszymi zmianami) informuje o zamiarze przeniesienia Filii 6 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela z dotychczasowej siedziby w obiekcie przy ulicy Lelewela 12 do położonego w pobliżu obiektu przy ulicy Lelewela 7 . Filia 6 mieściła się w pomieszczeniach dzierżawionych od Żłobka Miejskiego. Powodem przeniesienia jest przejęcie przez Żłobek Miejski zajmowanych przez Filię pomieszczeń i utworzenie dodatkowych miejsc żłobkowych. Działalność w nowej siedzibie Filia 6 rozpocznie 3 września 2007 r.