Odjazdowy Bibliotekarz Koszalin 2013

25 maja (w sobotę) o godz. 10.00 rozpoczynamy akcję ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ. Zapraszamy miłośników książek i rowerów oraz KBP.

„ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ" to ogólnopolska impreza, w której bibliotekarze, czytelnicy, miłośnicy książek i rowerów przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić czas.

"Odjazdowy" w tym roku odbywa się już po raz czwarty, a w Koszalinie po raz pierwszy. Koszaliński "Odjazdowy Bibliotekarz" rozpocznie się grą miejską "Nakręć się na bibliotekę" (regulamin poniżej).

W sobotę 25 maja o godz. 10.00 uczestnicy spotkają się na pl. Polonii. Wspólnie przejedziemy "Szlakiem miejskich bibliotek publicznych". Po drodze przy każdej bibliotece powiemy kilka słów o niej, a do filie nr 11, 6, 4, 9, 3 i 8 odwiedzimy. Po powrocie do budynku głównego KBP, rozstrzygniemy grę miejską, przeprowadzimy konkursy i uwolnimy książki w ramach bookcrossingu.

W skrócie: Cyklisto! Bibliofilu! Chcesz aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie?

W dniach 20-24.05.2013r. weź udział w grze miejskiej „Nakręć się na bibliotekę".
A w sobotę 25 maja:
- przyjedź rowerem na pl. Polonii,
- uwolnij książkę,
- pokonaj z bibliotekarzami „miejski szlak bibliotek publicznych",
- weź udział w konkursach.
Mile widziany będzie pomarańczowy akcent w ubiorze lub przy rowerze!
Na uczestników czekają niespodzianki.

Czyli... JEDZIEMY!!!

ZAŁĄCZNIKI