„Odjazdowy Bibliotekarz” w Koszalinie

25 maja w KBP miała miejsce czytelniczo-rowerowa akcja pn. "ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ". Do przejazdu po Koszalinie zaprosiliśmy miłośników książek i rowerów.

„ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ" to ogólnopolska impreza, w której bibliotekarze, czytelnicy, miłośnicy książek i zapaleni cykliści przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić czas.

"Odjazdowy" w tym roku odbywa się już po raz czwarty, a w Koszalinie po raz pierwszy. Koszaliński "Odjazdowy Bibliotekarz" rozpoczął się grą miejską "Nakręć się na bibliotekę".

W sobotę 25 maja o godz. 10.00 uczestnicy spotkali się na pl. Polonii. Wspólnie przejechali "Szlakiem miejskich bibliotek publicznych". Po drodze przy każdej bibliotece powiedziano kilka słów o niej, a filie nr 11, 6, 4, 9, 3 i 8 odwiedziliśmy. Po powrocie do budynku głównego KBP, rozstrzygnięto grę miejską, przeprowadzono konkursy i uwolniliśmy książki w ramach bookcrossingu.

Pełna fotorelacja tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.532254083477264.1073741870.142211595814850&type=3

„Odjazdowy Bibliotekarz” w Koszalinie