Pierwsze spotkanie DKK

Jeśli lubisz czytać książki i o nich rozmawiać, zostań uczestnikiem Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK) działającego przy Koszalińskiej Bibliotece Publicznej

Na spotkaniach klubu będziesz mógł podzielić się wrażeniami z przeczytanych lektur oraz miło spędzić czas wśród osób o podobnych zainteresowaniach. Projekt DKK to adaptacja brytyjskiej idei reading clubs - wspólnego czytania i rozmowy o książkach. DKK tworzą czytelnicy w różnym wieku, których łączy pasja czytania i poznawania nowych książek. Organizatorami akcji są Instytut Książki oraz British Council.

Najważniejsze informacje o DKK:

• są to lokalne grupy czytelnicze, działające przy bibliotekach,
  • klubowicze spotykają się raz w miesiącu i dyskutują o wybranej książce, którą przeczytali wcześniej,
  • DKK to doskonały sposób na poznanie nowych ludzi i przyjemne spędzenie czasu.

Każdy uczestnik klubu otrzyma egzemplarz książki do przeczytania.

Osoby zainteresowane udziałem w DKK mogą zgłaszać się do bibliotekarzy filii miejskich Koszalińskiej Biblioteki Publicznej lub do Barbary Lorenc-Rymarczyk z Budynku Głównego KBP, plac Polonii 1 (tel. 94 348 15 70).

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 18 kwietnia o godz. 17:00 w Filii 8, ul. Andersa 6 .

Zapraszamy wszystkich miłośników książek!

Pierwsze spotkanie DKK