Najlepsi czytelnicy powiatu koszalińskiego

31 maja 2022 roku, o godz. 10.00 w Koszalińskiej Bibliotece  Publicznej odbyło się Powiatowe święto czytelnika dziecięcego.Organizowane jest od 2002 r. Najważniejszym celem jest uhonorowanie najaktywniejszych młodych czytelników bibliotek gminnych powiatu koszalińskiego.W tym roku uhonorowaliśmy upominkami książkowymi 56 najaktywniejszych czytelników z 8 gmin powiatu koszalińskiego, wytypowanych przez biblioteki gminne. Niżej zamieszczamy kilka zdjęć ze wspólnej zabawy i rozdania nagród i dyplomów. Serdecznie gratulujemy!

Powiatowe święto czytelnika dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Prowadząca imprezę bibliotekarka stoi na scenie
Powiatowe święto czytelnika dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Uczestnicy imprezy na scenie uczestniczą w zabawie ruchowej - "deszczyk".
Powiatowe święto czytelnika dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Uczestnicy imprezy na scenie odpowiadają na zagadki.
Powiatowe święto czytelnika dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Uczestnicy imprezy w fotelach uczestniczą w zabawie ruchowej - "Wyścig rycerzy"..
Powiatowe święto czytelnika dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Uczestnicy imprezy uczestniczą w zabawie ruchowej tańcząc staroangielski taniec dworski dla Kopciuszka
Powiatowe święto czytelnika dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Jeden z uczestników imprezy na scenie czyta polecenie z listu od wróżki.
Powiatowe święto czytelnika dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Uczestnicy imprezy w fotelach uczestniczą w zabawie ruchowej - "Ciasto dla Babci".
Powiatowe święto czytelnika dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Uczestnicy imprezy w fotelach uczestniczą w zabawie ruchowej - "Bajka o Czerwonym Kapturku"
Najlepsi czytelnicy z gminy Bobolice stoją na scenie wraz z zastępcą dyrektora biblioteki p. Beatą Sawą-Jovanoską i bibliotekarką Małgorzata Zychowicz
Najlepsi czytelnicy z gminy Manowo stoją na scenie wraz z zastępcą dyrektora biblioteki p. Beatą Sawą-Jovanoską i bibliotekarką Małgorzata Zychowicz
Najlepsi czytelnicy z gminy Mielno stoją na scenie wraz z zastępcą dyrektora biblioteki p.Beatą Sawą-Jovanoską i bibliotekarką Małgorzata Zychowicz