Prośba do Czytelników

Szanowni Państwo! Zwracamy się z wielką prośbą związaną z przygotowaniami do kolejnej Nocy w Bibliotece, która odbędzie się w tym roku 19 kwietnia. Ciekawi nas, jak się zmieniali koszalinianie od lat powojenny po lata 80-te.

Prosimy o przesyłanie do nas skanów zdjęć grupowych i prywatnych na tle miasta, jak również zdjęć klasowych, z zakładów fotograficznych, z uroczystości rodzinnych itp. Z nadesłanych zdjęć powstanie wystawa, która przypomni nam, jak zmieniał się nasz wygląd, strój, wyposażenia mieszkań. Druga wystawa będzie powrotem do lat szkolnych...

Czekamy na skany Państwa fotografii pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Istnieje możliwość zeskanowania tradycyjnych zdjęć przez nas, wtedy prosimy o przyniesienie ich do biblioteki w podpisanej kopercie. W ciągu 2 dni zdjęcia będą do odbioru w KBP.