Sesja naukowa dziecięca „Chichopotam, Nienacek i inne osobliwości Agnieszki Frączek”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na VI. Sesję naukową dziecięcą pt. „Chichopotam, Nienacek i inne osobliwości Agnieszki Frączek”. Sesja rozpocznie się 2. kwietnia 2009 r. o godz. 11:00. Przewidziane są krótkie, dziecięce referaty na temat twórczości Agnieszki Frączek, świetnej, młodej pisarki wierszyków dla dzieci. Autorka i bohaterka imprezy zaszczyci nas swoją obecnością i będzie podpisywać swoje książki. W czasie sesji zostaną też rozdane nagrody w Powiatowym konkursie plastycznym pt. „Frączkowe malowanie”. Wystawę pokonkursową można oglądać do 24. kwietnia 2009 r.

Serdecznie zapraszamy!