Szkolenie dla bibliotek powiatu

16 grudnia br. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie podsumowujące roczną współpracę KBP i bibliotek powiatu koszalińskiego, połączone ze szkoleniem pt. „Marketing i promocja w bibliotekach". Szkolenie poprowadziły Magdalena Młynarczyk i Barbara Wysmyk, pracownice Działu Metodyki i Promocji Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.

Ponadto w programie spotkania znalazła się informacja o terminach składania i uzgadniania oraz ewentualnych zmianach w wypełnianiu druków dla GUS za rok 2013, podsumowanie wizyt w bibliotekach gminnych powiatu koszalińskiego, propozycje do planu pracy na rok 2014, informacja o możliwości legalnego ściągania zdjęć ze stron internetowych, prezentacja multimedialna o Bibliotece Publicznej Gminy Świeszyno i Multimedialnym Centrum Kultury e-Eureka.

Szkolenie dla bibliotek powiatu