Koszalińska Biblioteka Publiczna wspólnie z Muzeum w Koszalinie brała w tym roku udział w Szlachetnej Paczce - ogólnopolskim projekcie społecznym organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Naszą wybranką została Pani Maria. Starsza, samotna, potrzebująca naszej pomocy i wsparcia kobieta. Udało nam się zabrać odpowiednią kwotę i kupić tak bardzo potrzebne prezenty dla Pani Marii! Ogromne podziękowania dla wszystkich pracowników Koszalińskiej Biblioteki Publicznej i Muzeum w Koszalinie! Organizatorkami akcji były: Kamila Pstrągowska z Koszalińskiej Biblioteki Publicznej oraz Bogna Buziałkowska z Muzeum w Koszalinie.

Pani Maria otrzyma od nas kanapę, środki czystości oraz produkty spożywcze!

DZIĘKUJEMY!