Danuta Sawicka, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Będzinie wręcza książki

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich działające przy Koszalińskiej Bibliotece Publicznej cały czas zbiera książki dla dzieci. W tym roku zebrane książki będą przekazane dzieciom przebywającym w świetlicach oraz w mieszkaniach chronionych dla samotnych matek prowadzonych przez Fundację "Zdążyć z miłością". Mamy nadzieję, że ciekawa książka umili dzieciom czas i nauczy je miłości do literatury. Prosimy o książki nowe lub w bardzo dobrym stanie, po prostu takie, jakie sami chcielibyście otrzymać w prezencie. Można je przynosić do budynku głównego i filii Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Książki chcielibyśmy przekazać dzieciom 1. czerwca w Dniu Dziecka, więc przejrzyjcie swoje biblioteczki i podarujcie nam książeczki.