Opakowanie gry Tajniacy na balustradzie, w tle park.

Z okazji nadchodzącego Dnia Gier Planszowych, Mediateka KBP zaprasza do wspólnej, planszówkowej zabawy!

Nie od dziś wiadomo, że gry planszowe edukują, pobudzają naszą wyobraźnię – co tu dużo pisać – po prostu urozmaicają nasze życie. Dlatego, jako biblioteka łączymy się z tymi, którzy chcą grać!

11 października (wtorek) w sali spotkań Koszalińskiej Biblioteki Publicznej w godz. od 16:30 do 18:30 rozegramy mini turniej gry "Tajniacy".

Zapraszamy do zapisów graczy, chętnych do rozegrania turnieju. Można to zrobić osobiście w Mediatece KBP, telefonicznie pod numerem (94) 348-15-69 lub mailowo, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zabawy!