Grafika promująca konkurs fotograficzny

W ramach wydarzenia: Online z przyrodą. Ferie w bibliotece, Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6-16 lat , mieszkańców Koszalina i powiatu koszalińskiego do udziału w konkursie fotograficznym pt .„Rozejrzyj się”. Wszyscy chętni uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać maksymalnie 3 fotografie, przedstawiające przyrodę Polski i jako plik elektroniczny (format jpg) wraz ze zgodą (dostępną poniżej w załącznikach) należy przesłać do 14 stycznia 2021 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału!

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
Regulamin konkursu plastycznego „Rozejrzyj się” 245