Grafika promująca akcję Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy

W ramach oficjalnych obchodów 100-lecia Niepodległości Koszalińska Biblioteka Publiczna bierze udział w inspirującej akcji czytelniczej „ Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”. Już 20 i 25 września br., o godz. 10.00 zapraszamy do udziału w warsztatach literacko-plastycznych z wykorzystaniem multimediów na podstawie książki Cezarego Harasimowicza.

Celami akcji są:
• promocja czytelnictwa;
• rozbudzanie zainteresowania historią Polski;
• zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z wojną;
• włączenie społeczności do świętowania 100-lecia Niepodległości.

Organizatorem akcji jest Barbara Maria Morawiec, red. Nacz. Serwisu Lustro Biblioteki (www.lustrobiblioteki.pl). Natomiast współorganizatorem akcji jest Wydawnictwo Zielona Sowa.

Akcja przeznaczona dla młodzieży z koszalińskich szkół i okolic (klasy III-VI) szkoły podstawowej). Warsztaty przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr telefonu 94 348 15 69

Zapraszamy serdecznie!